אירועים יחודיים

לפי תפיסת האסלאם, הנישואין נחשבים לחסד מאלוהים. בהתאם למסורת הצעת הנישואין מגיעה מהגבר. עליו לברר האם הנערה בה הוא מעוניין רווקה, ליצור קשר עם בני משפחתה באמצעות קרובי המשפחה שלו. כיום המוסלמים מבקשים לאמץ את המנהגים של החברה היהודית ובמסגרת הכנות לחתונה הם מעוניינים להזמין גם תקליטן.

אימוץ מנהגים של החברה היהודית

תקליטן מקצועי לחתונה יקפיץ את הקהל עד השעות הקטנות

תקליטן מקצועי לחתונה יקפיץ את הקהל עד השעות הקטנות

בשנים האחרונות החברה המוסלמית אימצה את דרך החיים של החברה היהודית, מה שבא לידי ביטוי בדרכי היכרויות: בני זוג מוסלמים יכולים להכיר כיום באמצעות שידוך, במקום העבודה, באוניברסיטה. מוסלמים רבים מעוניינים כיום להכיר את בנות זוגן בדרכים שונות מבעבר, ולאחר מכן לערוך את הטקס המסורתי.

החברה המוסלמית אינה חוששת לאמץ מנהגים של החברה היהודית. אם בעבר החתונה התקיימה כאשר באולם היו נוכחים כל בני המשפחה של שני הצדדים, כיום בחברה המוסלמית בני הזוג מעדיפים לערוך חתונה מצומצמת. בנוסף, לעיתים הטקס נערך ללא הפרדה בין גברים ונשים. בין שאר המנהגים ניתן לראות הזמנת תקליטן לחתונה במגזר המוסלמי.

ילווה אתכם ביום החשוב ביותר

ללא ספק, יום החתונה הוא אחד הימים החשובים ביותר עבור החתן והכלה. לכן, הם צריכים לוודא כי הכול מושלם. ברוב המקרים האורחים יזכרו מהחתונה רק שני דברים: 1. מזון. 2. בידור. בידור מהווה חלק חשוב בחתונה, הרי המטרה היא לחגוג את יום השמחה הזה בצורה הטובה ביותר.

הזמנת תקליטן למגזר המוסלמי יכולה להפוך את החתונה להצלחה. השכרת שירותי תקליטנות מקצועיים תאפשר לחתן ולכלה ליהנות מהיום החשוב בחייהם. תקליטן מקצועי בעל ניסיון ילווה אתכם ביום החשוב בחייהם.